Kid´Sleep

Kid´Sleep


Jednoho krásného dne v létě 2000, Bastien, nejstarší syn Vincenta Claessense, zavolal na otce, aby mu řekl, jestli už může vstávat. Bylo ... pouhých 5:30 hodin ráno! Tak začalo opravdové dobrodružství značky Claessens´Kids!

Vincent Claessens, otec 6 malých dětí (Bastein, Arthur, Zoé, Fanny, Inés a Jade) a zakladatel značky Claessens´Kids, zjistil, že mnoho rodičů čelí stejnému problému, jako má jeho rodina: malé děti vstávají ráno často příliš brzy!

A není se čemu divit - všechno kolem ráno ukazuje na to, že je skutečně čas vstávat: svítí sluníčko, jsou slyšet první ranní zvuky, cvrlikání ptáků ... a přesto je ještě příliš brzy na vstávání! Dospělí, na rozdíl od malých dětí, si mohou na svých hodinkách či budíku zjistit čas a podle toho si ještě chvíli odpočinout a přispat.
... A NÁPAD BYL NA SVĚTĚ !!!

Na základě tohoto zjištění vymyslel Vincent Kid'Sleep, první noční lampičku s hodinami pro děti, která hravým a vzdělávacím způsobem řeší problém, který má každé malé dítě: je čas vstát nebo mám ještě spinkat?

Kid´Sleep - tréninkové budíky pro děti!

Od onoho léta 2000 uplynulo již mnoho let. Dodnes si tisíce rodičů zakoupili tréninkové budíky Kid´Sleep, které učí malé děti déle spinkat. Po tomto úspěchu si společnost Kid´Sleep dala nový úkol: uvést na trh širokou nabídku inovativních a vzdělávacích produktů určené k usnadnění života rodičů a jejich dětí!

Kid´Sleep

Kid´Sleep

Kategorie

Více o značce

Doprodej značky.

Ostatní produkty

Produkt - Tréninkový budík CLASSIC Light Pink
Produkt - Tréninkový budík MY DREAM