O nás

Historie společnosti Andys se začala psát v roce 2002, kdy jsme otevřeli naší první prodejnu s dětským a kojeneckým zbožím pod názvem Dětský svět. Již během dvou let jsme otevřeli další prodejnu a rozšířili jsme naše podnikání o oblast velkoobchodu, když jsme začali na náš trh dovážet kojenecké zboží francouzských značek Babymoov, Bawi, Baghera a španělských značek Saro, Olmitos .

Také v dalších letech jsme úspěšně rozšiřovali nabídku zastupovaných značek až po dnešních více jak 20 renomovaných značek z oboru. Patří mezi ně značky Babymoov, Badabulle, Ezimoov (Francie); Bo Jungle (Belgie); Dooky, Happy Hands, ByKay, Jouéco, KipKep (Nizozemí); Saro Baby (Španělsko); Dantoy (Dánsko); Biberschatz (Bulharsko); Diono (USA); BabyGo (Německo); InnoGio (Polsko), Baby Bites (Španělsko) aj.

Naše široká nabídka výrobků je určena pro všechny rodiče, nastávající maminky, a dětičky od narození do cca 3 let věku.  

Rozvoj a růst firmy nás přiměl učinit v roce 2017 zásadní rozhodnutí, a to specializaci pouze na velkoobchodní činnost. Díky tomu můžeme všechny naše síly cílit na podporu zastupovaných značek a našich velkoobchodních partnerů. Spolupracujeme na bázi velkoobchodu, marketplace i dropshimentu.

Spolupracujeme s více než 100 partnery v České republice a Slovenské republice, jak s kamennými prodejnami, tak také s internetovými obchody.