Bezpečí dítěte v horkých letních dnech 25.5.2023

Bezpečí dítěte v horkých letních dnech

Všichni víme, jak moc naše děti milují pobyt venku, a vzhledem k tomu, že s příchodem léta začneme trávit mnohem více času doma a na zahradě, je důležité je chránit před sluncem.
Jak vybrat přístroj Nutribaby? 12.4.2023

Jak vybrat přístroj Nutribaby?

Pro každého rodiče, který přemýšlí nad nákupem multifunkčního přístroje Nutribaby, jsme vytvořili jednoduchý přehled všech varitant tohoto produktu. Díky široké škále variant je na první pohled těžké si vybrat, který je vhodný zrovna pro Vás, ale proto jsme tady!
5 receptů na sladkosti bez cukru 13.3.2023

5 receptů na sladkosti bez cukru

Jak je známo, dětem do jednoho roku věku by se nemělo podávat mnoho cukru. Proto jsme vytvořili tento návod s 5 skvělými recepty na zdravé sladkosti, které můžete uvařit s multifunkčním přístrojem Nutribaby!
Jak udělat domov bezpečnější pro děti 9.2.2023

Jak udělat domov bezpečnější pro děti

I doma se váš drobeček vystavuje nebezpečí. I když je nám jasné, že bezpečí vašeho dítěte je pro Vás tou nejvyšší prioritou, přesto jsme se rozhodli Vám dodat pár užitečných tipů, jak udělat váš domov bezpečnější. Nebezpečí pro vaše dítě je i tam, kde ho nečekáte. Je totiž na každém rohu, a to doslova.
Polohy při kojení 17.1.2023

Polohy při kojení

Vyzkoušejte různé polohy při kojení a zjistěte, která vám a vašemu miminku vyhovuje nejvíce. Pamatujte také na to, že kojení je dovednost, kterou je třeba se naučit.
Co si vzít s sebou do porodnice 16.12.2022

Co si vzít s sebou do porodnice

Pokud se nacházíte v období třetího trimestru, nastal čas, připravit si tašku do porodnice. Vždy je lepší být připraven již v 8. měsíci, pokud se váš drobček náhodou rozhodne vás překvapit předčasným příchodem. 
Jak poznat, že je dítě připraveno k odstavení? 8.11.2022

Jak poznat, že je dítě připraveno k odstavení?

Myslíte si, že je vaše dítě připraveno k odstavení? Máme pro vás 5 tipů, jak se ujistit, že s odstavením můžete začít.
Nejlepší produkty, které letos na jaře oceníte 21.4.2022

Nejlepší produkty, které letos na jaře oceníte

Jaro je tady a s ním konečně i teplejší a příjemnější dny, kdy můžete vyrazit ven. Tady je 10 nejlepších produktů pro rodiče, které jsou vhodné na cesty.
Jak vybrat správnou odsávačku mateřského mléka 17.3.2022

Jak vybrat správnou odsávačku mateřského mléka

První otázka, která vyvstává při rozhodování o koupi odsávačky je, zda si pořídit manuální (ruční) nebo elektrickou / odsávačku na baterie. Nejprve si popřemýšlejte nad tím, kolik času budete pravděpodobně věnovat odsávání, jak často se chystáte odsávat a na jak dlouhé období.
Cestování s miminkem 15.3.2022

Cestování s miminkem

Máte doma čerstvé miminko, užíváte si první měsíce s ním, pomalu se sžíváte, přitom ale trochu smutně pokukujete po nabídce pobytů či dovolených? Pokud dodržíte určitá pravidla, nic vám nebrání vydat se s ním na pár dní mimo domov.
Miminko a starší sourozenec 28.2.2022

Miminko a starší sourozenec

Očekávání nového přírůstku do rodiny s sebou přináší nejen radost, ale také trochu obavy. Jak zvládneme dvě, případně více dětí? Jak starší sourozenec mladšího přijme? Jak rozdělím svou lásku, čas a pozornost mezi oba sourozence?
Kojenecké ublinkávání aneb co s refluxem 7.2.2022

Kojenecké ublinkávání aneb co s refluxem

Příchod miminka na svět je velká a radostná událost. Rodiče si po devět měsíců představují, jak budou pečovat o klidné, po většinu dne spící a v době bdění usmívající se miminko. Tuto idylku může vážně ohrozit plačící a často ublinkávající děťátko. Na vině může být reflux.