Jak správně zařadit nemléčné příkrmy? 20.8.2021

Jak správně zařadit nemléčné příkrmy?

Odborná doporučení pro zařazování nemléčných příkrmů se v nedávné době výrazně změnila. Jak tedy zařazovat nemléčné příkrmy správně? Zajímá vás, v čem maminky nejčastěji při zařazování příkrmů chybují a proč? Na co se maminky nejčastěji ptají?
Jak na slehnutí hlavičky u miminek 20.8.2021

Jak na slehnutí hlavičky u miminek

Dokonale symetrickou hlavu nemá nikdo na světě. Věděli jste ale, že tvar hlavy u miminek lze do jisté míry ovlivnit? Některé z nich v prvních týdnech po narození upřednostňují vleže jednu stranu hlavičky a snadno tak dojde k její asymetrii. Jak tento jev zmírnit anebo mu dokonce zabránit?

Použití HPA® Lanolinu 18.8.2021

Použití HPA® Lanolinu

Na co všechno lidé používají HPA® Lanolin?

V rámci naší práce v Lansinoh se často setkáváme s nadšenými reakcemi maminek, kterým HPA® Lanolin během kojení velmi pomohl na jejich poraněné a bolestivé bradavky. Ale co s ním uděláte, když už Vaše období kojení skončilo a Vy máte doma zbytek “zázračné fialové mastičky”?

Posledních 15 let se od maminek neustále dozvídáme nové a nové využití našeho HPA® Lanolin, ať už ho používaly ony samy, nebo jejich rodinní příslušníci. Jeho nejčastější využití jsme pro vás shrnuli v tomto článku.