Babylonia

Vítejte ve velké rodině Babylonia, která své srdce a duši věnuje již desítky let vytváření prostředí, které posiluje neviditelné, avšak nezlomné pouto mezi rodičem a dítětem. V Babylonia hluboce věříme, že blízkost a láska, kterou sdílíte se svými nejmenšími, je základem pro jejich zdravý vývoj a šťastný život. S tímto přesvědčením v srdci jsme se pustili do poslání - podporovat rodiče na jejich cestě rodičovstvím, pomáhat jim prožívat a uchovávat ty nejcennější chvíle společně se svými dětmi.

Naše cesta začala s jednoduchou, ale zásadní myšlenkou: poskytnout rodičům nástroje, které by jim
 umožnily být co nejblíže svým dětem, ve všech směrech. S tímto cílem jsme se ponořili do návrhu a vývoje kolekce šátků, které nejsou jen praktickým doplňkem, ale pravým projevem lásky a péče. Každý šátek v naší kolekci byl navržen s maximální pozorností k detailům, s vědomím, že je určen k posílení vazby mezi vámi a vaším dítětem. Plně si uvědomujeme, že nošení děťátka není jen otázkou praktičnosti. Je to mnohem více. Je to cesta, jak prohloubit emoční propojení, pocit společné přítomnosti, který umožňuje sdílet lásku, teplo a bezpečí v každém okamžiku. Proto jsme se zaměřili na výběr těch nejlepších materiálů, aby šátky byly nejen pevné a odolné, ale především měkké a pohodlné jak pro vás, tak i vaše dítě. Chceme, aby každé nošení bylo pro všechny zážitkem plným pohodlí a radosti.


Ať už hledáte šátek, který je nejen praktický, ale i stylový, nebo dáváte přednost ergonomicky navrženému nosítku, které podporuje správný vývoj vašeho dítěte, Babylonia má řešení pro každého. Naše produkty jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým potřebám a životním stylům, a přitom nikdy nezapomínaly na to nejdůležitější - posílení vazby mezi vámi a vaším dítětem. Připojte se k nám a objevte novou svobodu a flexibilitu v rodičovství, kterou vám nosítka Babylonia nabízí. Společně tvoříme nezapomenutelné chvíle plné lásky, tepla a bezpečí. Věříme, že cesta rodičovstvím je nejcennější poklad, a stává se ještě krásnější, když ji můžeme sdílet s těmi, které máme nejraději.

Babylonia je tu pro vás, aby vám pomohla tuto cestu prožívat s co největší láskou a radostí.

KATALOG_EN ke stažení ZDE.

KATALOG_CZ ke stažení ZDE.

Chamo BV, Brambroek 23B, 9500 Geraardsbergen, Belgie

Kategorie

Více o značce

Ostatní produkty