Bola

Bola je luxusní kolekce těhotenských rolniček, které jsou více než jen okrasou! Skrývají v sobě tajemství starých mexických tradic, přináší klid a harmonii nejen mamince, ale i nenarozenému miminku. Šperky Bola jsou unikátní kombinací elegance a magie, designované speciálně pro období těhotenství.

Tyto nádherné těhotenské rolničky vznikly s myšlenkou na to nejcennější, co můžeme mít - naše děti. Jejich magické a příjemné zvuky, které zvoní při každém pohybu, jsou navrženy tak, aby uklidňovaly miminko během celého těhotenství. Díky speciálnímu mechanismu vytvářejí zvuk, který je pro miminko známý a uklidňující již od 20. týdne těhotenství.

Kouzlo tohoto šperku nekončí narozením děťátka. I po příchodu na svět může Bola pokračovat ve své magické úloze a pomáhat uklidňovat miminko, které se s tímto speciálním zvukem již dobře seznámilo. Je jako melodie, která děťátko provází od jeho nejranějších okamžiků.

KATALOG_EN ke stažení ZDE.Chamo BV, Brambroek 23B, 9500 Geraardsbergen, Belgie

Kategorie

Více o značce

Přednosti těhotenského šperku Bola:

1. Jedinečná kombinace krásy a funkčnosti - Nejenže vypadá nádherně, ale také nabízí uklidňující efekt pro vaše miminko.
2. Spojení s miminkem už během těhotenství - Díky speciálnímu zvuku se s miminkem můžete spojit na hlubší úrovni ještě před jeho narozením.
3. Přirozené uklidnění - Zvuky šperku jsou navrženy tak, aby napodobovaly uklidňující zvuky, které miminko může slyšet v děloze.
4. Tradice a moderní prvek v jednom - Šperk vychází z tradiční mexické kultury, ale je zpracován do moderní a elegantní formy.
5. Dlouhodobé využití - Tento šperk není jen pro období těhotenství, ale stane se součástí vašeho života i po narození dítěte, posiluje vazbu mezi vámi a vaším miminkem.


Těhotenský šperk Bola není jen obyčejný šperk.
Je to most mezi vámi a vaším nenarozeným dítětem, nositel tradice a příběhů, a uklidňující přítel pro vaše miminko, jak v děloze, tak i po narození.
Obklopte sebe a své miminko láskou a klidem, který tento šperk přináší!

Ostatní produkty