Lansinoh

Odborník na podporu kojení.

Historie značky Lansinoh se začala psát před více než 30 lety v městě Portland v USA. Psal se rok 1978, který lze brát jako začátek podnikání kojící matky Resheday Hagen. Přestože byla rozhodnutá své první dítě kojit, po pár dnech ji začala trápit nesnesitelná bolest bradavek. A protože se jí nepodařilo si opatřit žádný produkt, který by ulevil její bolesti, začala dokonce přemýšlet o tom, že přestane dítě kojit. Tehdejší vedoucí La Leche League (Mezinárodní ligy na podporu kojení) ji povzbuzovala, aby se nevzdávala kojení a doporučila ji lanolin. Ten však v této době nebyl běžně dostupný v obchodech.

Reshedi manžel, který byl doktorem, ji nakonec opatřil z lékarny půl kila lanolinu získaného z ovčí vlny. Když si Resheda natřela bolavé bradavky lanolinem, ihned ucítila úlevu od bolesti. Bradavky se ji do několika dní dokonce zcela zahojily a Resheda mohla pokračovat v kojení. Na základě své osobní zkušenosti, začala Rasheda Hagen šířit informace o výhodách „čistého lanolinu“ jako léčby na bolestivé bradavky mezi další kojící matky.

Lansinoh

Kategorie

Novinky

Organický balzám na bradavky - novinka od značky Lansinoh. 9.11.2020

Organický balzám na bradavky - novinka od značky Lansinoh.

Balzám z čistě přírodních složek určený k péči o jemné bradavky a suchou pokožku jak miminek, tak i jejich maminek.
Jak na bolestivé bradavky? 1.2.2020

Jak na bolestivé bradavky?

Mnoho matek uvádí, že jejich bradavky jsou během kojení bolestivé a citlivé. Nepodlehněte panice, pokud máte podobné potíže i vy, je to docela běžný jev, kterým musí mamky čelit po celém světě. 80-90% matek zažíva jistou míru bolesti bradavek.
Polštář na kojení 31.1.2020

Polštář na kojení

Lansinoh Polštář na kojení je pohodlný, přenosný a pomáhá zajistit správnou polohu při kojení. Perfektně se hodí na kojení pro maminky po sekci, zejména proto, že se navléká na ruku a ne kolem pasu. Jeden rozměr dokonale pasuje všem, bez ohledu na velikost nebo tvar.
Pratelné vložky do podprsenky 2.1.2020

Pratelné vložky do podprsenky

Lansinoh Pratelné vložky do podprsenky mají vynikající savost, jsou super jemné a zejména poskytují opakovatelnou ochranu proti vytékajícímu mléce.

Kontura ve tvaru kapky zajišťuje pohodlnější umístění a skvělé nošení s maximální ochranou proti vytékání.

Více o značce

Resheda Hagen založila svou společnost v roce 1984, aby nabídla maminkám bezpečnou a efektivní alternativu ke kosmetickým výrobkům, které byly dostupné na bolavé bradavky – nejčastější důvod, proč maminky přestanou kojit. V tomto roce koupila půl kilové balení a rozhodla se ho zabalit do takové formy, aby ho mohla nabízet kojícím maminkám.

Lidé v Lansinohu jsou přesvědčeni, že když se maminky rozhodnou kojit, měli by dostat všechnu potřebnou podporu a povzbuzení, aby si mohly vychutnat každou jeho výhodu pro sebe i pro dítě. Vždy se o naše maminky a jejich potřeby pečlivě staráme, především vývojem vysoce kvalitních produktů, kterým mohou maminky důvěřovat. Všichni v Lansinohu jsme rádi, že můžeme přispět k vytvoření jedinečného pouta, které vzniká jedině díky mateřství.

Ostatní produkty